800 000 €
6250 €/m²
Property 36714 photo 1
Property 36714 photo 2
Property 36714 photo 3
Property 36714 photo 4
Property 36714 photo 5
Property 36714 photo 6
Property 36714 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 128 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, baštu, lift, garaža, ostavu.

Za prodaju
900 000 € 10843 €/m²
  • Kod objekta 64234
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
930 000 € 4673 €/m²
  • Kod objekta 64685
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
960 000 € 7007 €/m²
  • Kod objekta 50743
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
675 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 56769
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
685 000 € 13173 €/m²
  • Kod objekta 64129
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
665 000 € 7388 €/m²
  • Kod objekta 53094
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
670 000 € 3145 €/m²
  • Kod objekta 3933
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
840 000 € 6315 €/m²
  • Kod objekta 65020
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 21909
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter