550 000 €
2292 €/m²
Property 33477 photo 1
Property 33477 photo 2
Property 33477 photo 3
Property 33477 photo 4
Property 33477 photo 5
Property 33477 photo 6
Property 33477 photo 7
Property 33477 photo 8
Property 33477 photo 9
Property 33477 photo 10
Property 33477 photo 11
Property 33477 photo 12
Property 33477 photo 13
Property 33477 photo 14
Property 33477 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1958
  • Godina renoviranja: 2000
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 8100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 240 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
497 000 € 4688 €/m²
  • Kod objekta 58947
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 2291 €/m²
  • Kod objekta 33477
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 41764
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
780 000 € 6393 €/m²
  • Kod objekta 65771
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 41930
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 59703
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
715 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 64856
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 6270 €/m²
  • Kod objekta 65770
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter