450 000 €
5000 €/m²
Property 46911 photo 1
Property 46911 photo 2
Property 46911 photo 3
Property 46911 photo 4
Property 46911 photo 5
Property 46911 photo 6
Property 46911 photo 7
Property 46911 photo 8
Property 46911 photo 9
Property 46911 photo 10
Property 46911 photo 11
Property 46911 photo 12
Property 46911 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Satelitska televizija

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, roštilj, lift, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
479 000 € 4650 €/m²
  • Kod objekta 58964
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
475 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 65939
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 5063 €/m²
  • Kod objekta 56730
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
610 000 € 5596 €/m²
  • Kod objekta 64675
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 65462
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 3264 €/m²
  • Kod objekta 60597
  • Kvadratura 193 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
371 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 58963
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4805 €/m²
  • Kod objekta 58958
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter