553 000 €
6583 €/m²
Property 65337 photo 1
Property 65337 photo 2
Property 65337 photo 3
Property 65337 photo 4
Property 65337 photo 5
Property 65337 photo 6
Property 65337 photo 7
Property 65337 photo 8
Property 65337 photo 9

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Tip sobe: 84
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Garaža
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 84 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50894
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
610 000 € 5596 €/m²
  • Kod objekta 64675
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 8315 €/m²
  • Kod objekta 58415
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod objekta 65052
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 5696 €/m²
  • Kod objekta 65493
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
597 000 € 2926 €/m²
  • Kod objekta 50958
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
460 000 € 3833 €/m²
  • Kod objekta 44105
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 5154 €/m²
  • Kod objekta 56729
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 64221
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter