735 000 €
6622 €/m²
Property 64242 photo 1
Property 64242 photo 2
Property 64242 photo 3
Property 64242 photo 4
Property 64242 photo 5
Property 64242 photo 6
Property 64242 photo 7
Property 64242 photo 8
Property 64242 photo 9
Property 64242 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju stan od 111 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Kod objekta 58417
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
610 000 € 5596 €/m²
  • Kod objekta 64675
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 10843 €/m²
  • Kod objekta 64234
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
670 000 € 3145 €/m²
  • Kod objekta 3933
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 6296 €/m²
  • Kod objekta 58341
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50894
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod objekta 62328
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 41764
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter