615 000 €
6989 €/m²
Property 65342 photo 1
Property 65342 photo 2
Property 65342 photo 3
Property 65342 photo 4
Property 65342 photo 5
Property 65342 photo 6
Property 65342 photo 7
Property 65342 photo 8
Property 65342 photo 9
Property 65342 photo 10
Property 65342 photo 11
Property 65342 photo 12

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Tip sobe: 88
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Garaža
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 88 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
597 000 € 2926 €/m²
  • Kod objekta 50958
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod objekta 65052
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
570 000 € 3877 €/m²
  • Kod objekta 5879
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
896 000 € 8784 €/m²
  • Kod objekta 56037
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60369
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 36378
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod objekta 62328
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter