Prodaja - Zemljište 325 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
140 000 €
430 €/m²
Property 5158 photo 1
Property 5158 photo 2
  • Kod objekta 5158
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 325 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Plaža: песчано-галечный
  • Ostale pogodnosti: проведены вода и электричество
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 325 kv.m. na Olimpska regija.

Za prodaju
120 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 33141
  • Kvadratura 297 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
120 000 € 100 000 €
  • Kod objekta 3742
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
200 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 28737
  • Kvadratura 2556 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
130 000 € 325 €/m²
  • Kod objekta 53304
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
200 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 50628
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
160 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 50662
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
150 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 21950
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 6007
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
200 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 54645
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 16405
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 30 m

Prijava za Newsletter