Prodaja - Zemljište 400 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
130 000 €
325 €/m²
Property 53304 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 400 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 320 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
170 000 € 497 €/m²
  • Kod objekta 52276
  • Kvadratura 342 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
150 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 21950
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
120 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 32072
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
120 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 20971
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 €
  • Kod objekta 4557
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 6830
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
110 000 € 146 €/m²
  • Kod objekta 54577
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 45525
  • Kvadratura 1904 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter