Prodaja - Zemljište 450 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
120 000 €
266 €/m²
Property 16405 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 450 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
130 000 € 265 €/m²
  • Kod objekta 51604
  • Kvadratura 490 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 3413
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
120 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 20971
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
100 000 €
  • Kod objekta 4062
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
130 000 € 325 €/m²
  • Kod objekta 53304
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
120 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 10484
  • Kvadratura 469 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
120 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 16405
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
140 000 € 350 €/m²
  • Kod objekta 54413
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
120 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 41225
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter