Prodaja - Zemljište 525 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
200 000 €
380 €/m²
Property 6007 photo 1
Property 6007 photo 2
  • Kod objekta 6007
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 525 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 525 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 420 kv.m.

Za prodaju
230 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 57174
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
281 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 48956
  • Kvadratura 4151 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
200 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 60981
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
200 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 50628
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
215 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 19710
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 54645
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
270 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 19902
  • Kvadratura 7497 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter