Prodaja - Zemljište 6250 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Kalliteja
160 000 €
25 €/m²
Property 50662 photo 1
Property 50662 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6250 kv.m. na Olimpska regija. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
200 000 € 231 €/m²
  • Kod objekta 49970
  • Kvadratura 864 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
200 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 60981
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
220 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 49299
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
200 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 23632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
200 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 54645
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
200 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 32503
  • Kvadratura 10952 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 21950
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
150 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 58328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
175 000 € 273 €/m²
  • Kod objekta 63113
  • Kvadratura 640 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter