Prodaja - Zemljište 4500 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
150 000 €
33 €/m²
Property 21950 photo 1
Property 21950 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4500 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
170 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 38834
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
140 000 € 350 €/m²
  • Kod objekta 54413
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
210 000 €
  • Kod objekta 3761
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
160 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6030
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 62927
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
140 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 54834
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
130 000 € 896 €/m²
  • Kod objekta 38835
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
140 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 12666
  • Kvadratura 5670 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter