Prodaja - Zemljište 1010 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
200 000 €
198 €/m²
Property 54645 photo 1
Property 54645 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1010 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 808 kv.m.

Za prodaju
215 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 19710
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
240 000 € 200 000 €
  • Kod objekta 3936
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
220 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 49299
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
240 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 35484
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56156
  • Kvadratura 5850 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
200 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 32503
  • Kvadratura 10952 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 59215
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
180 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62136
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter