Prodaja - Zemljište 2556 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
200 000 €
78 €/m²
Property 28737 photo 1
Property 28737 photo 2
Property 28737 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2556 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 33151
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
220 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 49299
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
200 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 54645
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
230 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59380
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
190 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 37806
  • Kvadratura 6599 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter