Prodaja - Zemljište 10000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Korinos Korinos - Centar
200 000 €
20 €/m²
Property 50628 photo 1
Property 50628 photo 2
Property 50628 photo 3
Property 50628 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10000 kv.m. na Olimpska regija. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
170 000 € 252 €/m²
  • Kod objekta 51484
  • Kvadratura 672 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
190 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 62912
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
215 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 19710
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
210 000 €
  • Kod objekta 3761
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
280 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 24781
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
195 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 56039
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 59215
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m

Prijava za Newsletter