Prodaja - Zemljište na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
120 000 € 100 000 €
400 €/m²
Property 3742 photo 1
Property 3742 photo 2
Property 3742 photo 3
Property 3742 photo 4

Detalji

  • Ostale pogodnosti: проведены вода и электричество
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Olimpska regija.

Za prodaju
175 000 € 273 €/m²
  • Kod objekta 63113
  • Kvadratura 640 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 66041
  • Kvadratura 7674 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
160 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 38820
  • Kvadratura 11165 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
110 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57828
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 294 €/m²
  • Kod objekta 19498
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 6461
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
170 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 38834
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
130 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57190
  • Kvadratura 6375 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
120 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 41225
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
160 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 3290
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter