Prodaja - Zemljište 30000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Lasithi Ierapetra
240 000 €
8 €/m²
Property 51038 photo 1
Property 51038 photo 2
Property 51038 photo 3
Property 51038 photo 4
Property 51038 photo 5
Property 51038 photo 6
Property 51038 photo 7
Property 51038 photo 8
Property 51038 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 30000 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
246 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 52108
  • Kvadratura 2615 m²
  • Udaljenost od mora 583 m
Za prodaju
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 45892
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
340 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 62863
  • Kvadratura 8146 m²
  • Udaljenost od mora 4600 m
Za prodaju
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 45663
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
340 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 44727
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
300 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64069
  • Kvadratura 1516 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65420
  • Kvadratura 4125 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 38798
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
270 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 46217
  • Kvadratura 5340 m²
  • Udaljenost od mora 824 m
Za prodaju
299 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 64922
  • Kvadratura 6095 m²
  • Udaljenost od mora 527 m

Prijava za Newsletter