310 000 € 270 000 €
245 €/m²
Property 38798 photo 1
Property 38798 photo 2
Property 38798 photo 3
Property 38798 photo 4
Property 38798 photo 5
Property 38798 photo 6
Property 38798 photo 7
Property 38798 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1100 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 630 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
400 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 50674
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
320 000 € 477 €/m²
  • Kod objekta 50183
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
449 000 € 271 €/m²
  • Kod objekta 65403
  • Kvadratura 1654 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
269 000 € 371 €/m²
  • Kod objekta 39778
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
309 000 € 147 €/m²
  • Kod objekta 56430
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 54423
  • Kvadratura 1818 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 48644
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
330 000 € 202 €/m²
  • Kod objekta 54425
  • Kvadratura 1630 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
280 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 38534
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod objekta 64279
  • Kvadratura 202 m²
  • Udaljenost od mora 186 m

Prijava za Newsletter