220 000 €
53 €/m²
Property 65420 photo 1
Property 65420 photo 2
Property 65420 photo 3
Property 65420 photo 4
Property 65420 photo 5
Property 65420 photo 6
Property 65420 photo 7
Property 65420 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4125 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
215 000 € 206 €/m²
  • Kod objekta 57076
  • Kvadratura 1040 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 38798
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
189 000 € 414 €/m²
  • Kod objekta 65882
  • Kvadratura 456 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
240 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 51072
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43591
  • Kvadratura 4071 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
215 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 62926
  • Kvadratura 8832 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 45892
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
194 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65233
  • Kvadratura 2005 m²
  • Udaljenost od mora 622 m
Za prodaju
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 41471
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
250 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 43610
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m

Prijava za Newsletter