270 000 €
50 €/m²
Property 46217 photo 1
Property 46217 photo 2
Property 46217 photo 3
Property 46217 photo 4
Property 46217 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 824 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5340 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65418
  • Kvadratura 4098 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
267 000 € 517 €/m²
  • Kod objekta 64828
  • Kvadratura 516 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
225 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 37437
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 50671
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 50494
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
330 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 65144
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 56284
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56612
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter