299 000 €
49 €/m²
Property 64922 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 527 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6095 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
320 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 44365
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
342 000 € 249 €/m²
  • Kod objekta 52320
  • Kvadratura 1372 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
278 000 € 351 €/m²
  • Kod objekta 50170
  • Kvadratura 790 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
430 000 € 1699 €/m²
  • Kod objekta 56671
  • Kvadratura 253 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 50671
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
299 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63201
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
330 000 € 202 €/m²
  • Kod objekta 54425
  • Kvadratura 1630 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
320 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63110
  • Kvadratura 4653 m²
  • Udaljenost od mora 670 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38076
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40012
  • Kvadratura 2660 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m

Prijava za Newsletter