Prodaja - Zemljište 16000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Gazi Fodele
250 000 € 214 000 €
13 €/m²
Property 45663 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 16000 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
330 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 65144
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56612
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
269 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 49771
  • Kvadratura 4790 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
320 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 44365
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
365 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 36851
  • Kvadratura 1450 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
320 000 € 508 €/m²
  • Kod objekta 61232
  • Kvadratura 629 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
340 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 44727
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
267 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 42038
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
340 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 62863
  • Kvadratura 8146 m²
  • Udaljenost od mora 4600 m
Za prodaju
330 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 36445
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter