340 000 €
30 €/m²
Property 44727 photo 1
Property 44727 photo 2
Property 44727 photo 3
Property 44727 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 850 m
  • Udaljenost od grada: 750 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 11000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 480 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na šumu.

Za prodaju
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 46861
  • Kvadratura 28576 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
500 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 50105
  • Kvadratura 862 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
500 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 50157
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
490 000 € 168 €/m²
  • Kod objekta 37747
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m
Za prodaju
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 52039
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7800 m
Za prodaju
300 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47178
  • Kvadratura 7857 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
280 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 44635
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
300 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 38520
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
278 000 € 351 €/m²
  • Kod objekta 50170
  • Kvadratura 790 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
350 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 60247
  • Kvadratura 5826 m²
  • Udaljenost od mora 846 m

Prijava za Newsletter