340 000 €
41 €/m²
Property 62863 photo 1
Property 62863 photo 2
Property 62863 photo 3
Property 62863 photo 4
Property 62863 photo 5
Property 62863 photo 6
Property 62863 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4600 m
  • Udaljenost od grada: 3,6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21,4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8146 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 49171
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 46861
  • Kvadratura 28576 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51460
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
349 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 65412
  • Kvadratura 5960 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
430 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56286
  • Kvadratura 8131 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
300 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 38520
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod objekta 64279
  • Kvadratura 202 m²
  • Udaljenost od mora 186 m
Za prodaju
320 000 € 508 €/m²
  • Kod objekta 61232
  • Kvadratura 629 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
450 000 € 449 €/m²
  • Kod objekta 62407
  • Kvadratura 1002 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter