246 000 €
94 €/m²
Property 52108 photo 1
Property 52108 photo 2
Property 52108 photo 3
Property 52108 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 583 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2615 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
235 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52112
  • Kvadratura 5321 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 42246
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 50298
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
215 000 € 206 €/m²
  • Kod objekta 57076
  • Kvadratura 1040 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
320 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 44365
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
199 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 65914
  • Kvadratura 1052 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
240 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 51038
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
350 000 € 221 €/m²
  • Kod objekta 64295
  • Kvadratura 1580 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
200 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 51006
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
340 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 44727
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 850 m

Prijava za Newsletter