32 000 €
85 €/m²
Property 50827 photo 1
Property 50827 photo 2
Property 50827 photo 3
Property 50827 photo 4
Property 50827 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 17000 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 374 kv.m. na Kritu.

Za prodaju
42 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 65911
  • Kvadratura 1188 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
38 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 47046
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
40 600 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37599
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
40 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 37983
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
30 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 51119
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 11400 m
Za prodaju
37 400 € 55 €/m²
  • Kod objekta 64678
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
43 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 42232
  • Kvadratura 222 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 38008
  • Kvadratura 915 m²
  • Udaljenost od mora 9200 m
Za prodaju
35 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 37333
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
35 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 50607
  • Kvadratura 264 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m

Prijava za Newsletter