40 000 €
177 €/m²
Property 37983 photo 1
Property 37983 photo 2
Property 37983 photo 3
Property 37983 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 225 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 180 kv.m.

Za prodaju
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Kod objekta 37123
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
37 400 € 55 €/m²
  • Kod objekta 64678
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 39139
  • Kvadratura 2108 m²
  • Udaljenost od mora 29000 m
Za prodaju
35 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 50607
  • Kvadratura 264 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 43713
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 32785
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
40 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 65486
  • Kvadratura 5664 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
45 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 43314
  • Kvadratura 735 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
50 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 34571
  • Kvadratura 468 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
40 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 50374
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m

Prijava za Newsletter