35 000 €
175 €/m²
Property 37333 photo 1
Property 37333 photo 2
Property 37333 photo 3
Property 37333 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 200 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 180 kv.m.

Za prodaju
50 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 47006
  • Kvadratura 648 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37928
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19600 m
Za prodaju
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 38008
  • Kvadratura 915 m²
  • Udaljenost od mora 9200 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37927
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19700 m
Za prodaju
49 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 48833
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 5771
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
30 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 51119
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 11400 m
Za prodaju
40 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 50374
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
37 400 € 55 €/m²
  • Kod objekta 64678
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 32790
  • Kvadratura 301 m²
  • Udaljenost od mora 550 m

Prijava za Newsletter