35 000 €
132 €/m²
Property 50607 photo 1
Property 50607 photo 2
Property 50607 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1900 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 264 kv.m. na Kritu.

Za prodaju
35 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 37333
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
30 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 56753
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
40 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 50374
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
32 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 50827
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
35 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 50607
  • Kvadratura 264 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 32785
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37928
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19600 m
Za prodaju
50 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 65413
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
48 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 34186
  • Kvadratura 399 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
40 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 65265
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 2 m

Prijava za Newsletter