30 000 €
30 €/m²
Property 51119 photo 1
Property 51119 photo 2
Property 51119 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 11400 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Kritu.

Za prodaju
40 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 37983
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
30 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 56753
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
25 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 43611
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
40 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 65265
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 2 m
Za prodaju
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 38008
  • Kvadratura 915 m²
  • Udaljenost od mora 9200 m
Za prodaju
26 700 € 181 €/m²
  • Kod objekta 47346
  • Kvadratura 147 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
43 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 42232
  • Kvadratura 222 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37928
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19600 m
Za prodaju
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 56610
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 30689
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter