4 500 000 €
7500 €/m²
Property 49313 photo 1
Property 49313 photo 2
Property 49313 photo 3
Property 49313 photo 4
Property 49313 photo 5
Property 49313 photo 6
Property 49313 photo 7
Property 49313 photo 8
Property 49313 photo 9
Property 49313 photo 10
Property 49313 photo 11
Property 49313 photo 12
Property 49313 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 10
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 9
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 600 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 3 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Kod objekta 23600
  • Kvadratura 721 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49460
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
4 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 52521
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 000 000 € 6482 €/m²
  • Kod objekta 49278
  • Kvadratura 617 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Kod objekta 46883
  • Kvadratura 593 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 000 000 € 7476 €/m²
  • Kod objekta 47230
  • Kvadratura 535 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Kod objekta 21492
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter