Prodaja - Vila 622 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
4 500 000 €
7235 €/m²
Property 21492 photo 1
Property 21492 photo 2
Property 21492 photo 3
Property 21492 photo 4
Property 21492 photo 5
Property 21492 photo 6
Property 21492 photo 7
Property 21492 photo 8
Property 21492 photo 9
  • Kod objekta 21492
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 622 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2014
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju vila od 622 kv.m u Limasol. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
6 000 000 € 5976 €/m²
  • Kod objekta 49871
  • Kvadratura 1004 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Kod objekta 21492
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49460
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 900 000 € 6027 €/m²
  • Kod objekta 43223
  • Kvadratura 647 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Kod objekta 23600
  • Kvadratura 721 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Kod objekta 23655
  • Kvadratura 732 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Kod objekta 36965
  • Kvadratura 478 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter