Prodaja - Vila 450 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
6 245 000 €
13878 €/m²
Property 46120 photo 1
Property 46120 photo 2
Property 46120 photo 3
Property 46120 photo 4
Property 46120 photo 5
Property 46120 photo 6
Property 46120 photo 7
Property 46120 photo 8
Property 46120 photo 9
Property 46120 photo 10
Property 46120 photo 11
Property 46120 photo 12
Property 46120 photo 13
Property 46120 photo 14
Property 46120 photo 15
Property 46120 photo 16
Property 46120 photo 17
Property 46120 photo 18
Property 46120 photo 19
Property 46120 photo 20
Property 46120 photo 21
Property 46120 photo 22
Property 46120 photo 23
Property 46120 photo 24
Property 46120 photo 25
Property 46120 photo 26
Property 46120 photo 27
Property 46120 photo 28
  • Kod objekta 46120
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 450 m²
  • Površina placa 1600 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju vila od 450 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, ostavu.

Za prodaju
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Kod objekta 23651
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Kod objekta 33190
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
8 300 000 € 16938 €/m²
  • Kod objekta 9670
  • Kvadratura 490 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
5 995 000 € 5995 €/m²
  • Kod objekta 47610
  • Kvadratura 1000 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
6 770 000 € 8462 €/m²
  • Kod objekta 23660
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
6 000 000 € 5976 €/m²
  • Kod objekta 49871
  • Kvadratura 1004 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter