Prodaja - Vila 721 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
6 450 000 €
8946 €/m²
Property 23600 photo 1
Property 23600 photo 2
Property 23600 photo 3
Property 23600 photo 4
Property 23600 photo 5
Property 23600 photo 6
Property 23600 photo 7
Property 23600 photo 8
Property 23600 photo 9
Property 23600 photo 10
  • Kod objekta 23600
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 721 m²
  • Površina placa 1910 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2016
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 721 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 3 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm.

Za prodaju
8 300 000 € 16938 €/m²
  • Kod objekta 9670
  • Kvadratura 490 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
6 770 000 € 8462 €/m²
  • Kod objekta 23660
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
7 500 000 € 14423 €/m²
  • Kod objekta 25078
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
8 500 000 € 12592 €/m²
  • Kod objekta 41512
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
9 500 000 € 16129 €/m²
  • Kod objekta 46818
  • Kvadratura 589 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 300 000 € 7627 €/m²
  • Kod objekta 49056
  • Kvadratura 826 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Kod objekta 23655
  • Kvadratura 732 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter