3 700 000 €
6239 €/m²
Property 46883 photo 1
Property 46883 photo 2
Property 46883 photo 3
Property 46883 photo 4
Property 46883 photo 5
Property 46883 photo 6
Property 46883 photo 7
Property 46883 photo 8
Property 46883 photo 9
Property 46883 photo 10
Property 46883 photo 11
Property 46883 photo 12
Property 46883 photo 13
Property 46883 photo 14
Property 46883 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 593 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 3 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 49313
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Kod objekta 23651
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Kod objekta 33190
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
4 000 000 € 7476 €/m²
  • Kod objekta 47230
  • Kvadratura 535 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 000 000 € 4838 €/m²
  • Kod objekta 23758
  • Kvadratura 620 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
3 450 000 € 4186 €/m²
  • Kod objekta 19439
  • Kvadratura 824 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter