4 000 000 €
6483 €/m²
Property 49278 photo 1
Property 49278 photo 2
Property 49278 photo 3
Property 49278 photo 4
Property 49278 photo 5
Property 49278 photo 6
Property 49278 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 9
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 617 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 3 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Kod objekta 23664
  • Kvadratura 680 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 400 000 € 9444 €/m²
  • Kod objekta 39277
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 28885
  • Kvadratura 654 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Kod objekta 49254
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49460
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 374 000 € 17302 €/m²
  • Kod objekta 32897
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Kod objekta 49062
  • Kvadratura 737 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter