Prodaja - Vila 280 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Kouklia
2 700 000 €
9643 €/m²
Property 47735 photo 1
Property 47735 photo 2
Property 47735 photo 3
Property 47735 photo 4
Property 47735 photo 5
Property 47735 photo 6
Property 47735 photo 7
Property 47735 photo 8
Property 47735 photo 9
Property 47735 photo 10
Property 47735 photo 11
Property 47735 photo 12
Property 47735 photo 13
Property 47735 photo 14
Property 47735 photo 15
Property 47735 photo 16
Property 47735 photo 17
Property 47735 photo 18
Property 47735 photo 19
  • Kod objekta 47735
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 280 m²
  • Površina placa 1853 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Kouklia (Pafos)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 20 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 280 kv.m u Pafos. u podrumu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Kod objekta 33528
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 950 000 € 7040 €/m²
  • Kod objekta 9625
  • Kvadratura 419 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
2 600 000 € 5842 €/m²
  • Kod objekta 46052
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Kod objekta 23740
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
2 270 000 € 6005 €/m²
  • Kod objekta 45647
  • Kvadratura 378 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
2 990 000 € 3480 €/m²
  • Kod objekta 19436
  • Kvadratura 859 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Kod objekta 49062
  • Kvadratura 737 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter