3 800 000 €
5156 €/m²
Property 49062 photo 1
Property 49062 photo 2
Property 49062 photo 3
Property 49062 photo 4
Property 49062 photo 5
Property 49062 photo 6
Property 49062 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 737 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 kuhinje, kupatila, 3 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Kod objekta 21492
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49460
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 400 000 € 9444 €/m²
  • Kod objekta 39277
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 500 000 € 5520 €/m²
  • Kod objekta 38600
  • Kvadratura 634 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 48595
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 25775
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Kod objekta 24873
  • Kvadratura 594 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter