Prodaja - Vila 378 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 270 000 €
6005 €/m²
Property 45647 photo 1
Property 45647 photo 2
Property 45647 photo 3
Property 45647 photo 4
  • Kod objekta 45647
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 378 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju vila od 378 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, ostavu.

Za prodaju
1 900 000 € 6333 €/m²
  • Kod objekta 25113
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36409
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 37614
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Kod objekta 44806
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 200 000 € 7719 €/m²
  • Kod objekta 37677
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Kod objekta 24873
  • Kvadratura 594 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Kod objekta 30020
  • Kvadratura 415 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Kod objekta 41274
  • Kvadratura 632 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter