Prodaja - Vila 420 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 500 000 €
5952 €/m²
Property 23740 photo 1
Property 23740 photo 2
Property 23740 photo 3
Property 23740 photo 4
Property 23740 photo 5
Property 23740 photo 6
Property 23740 photo 7
Property 23740 photo 8
Property 23740 photo 9
Property 23740 photo 10
Property 23740 photo 11
Property 23740 photo 12
Property 23740 photo 13
Property 23740 photo 14
Property 23740 photo 15
Property 23740 photo 16
Property 23740 photo 17
  • Kod objekta 23740
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 420 m²
  • Površina placa 471 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju vila od 420 kv.m u Limasol. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Kod objekta 19768
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
3 450 000 € 4186 €/m²
  • Kod objekta 19439
  • Kvadratura 824 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 45599
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 450 000 € 4323 €/m²
  • Kod objekta 19434
  • Kvadratura 798 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
3 374 000 € 17302 €/m²
  • Kod objekta 32897
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
2 200 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 33493
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 490 000 € 4527 €/m²
  • Kod objekta 31798
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter