Prodaja - Vila 419 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 950 000 €
7041 €/m²
Property 9625 photo 1
Property 9625 photo 2
Property 9625 photo 3
Property 9625 photo 4
Property 9625 photo 5
Property 9625 photo 6
Property 9625 photo 7
Property 9625 photo 8
Property 9625 photo 9
Property 9625 photo 10
Property 9625 photo 11
Property 9625 photo 12
Property 9625 photo 13
Property 9625 photo 14
Property 9625 photo 15
Property 9625 photo 16
  • Kod objekta 9625
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 419 m²
  • Površina placa 1210 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podno grejanje
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju vila od 419 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, baštu, roštilj, grejanje. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Kod objekta 23668
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 450 000 € 4323 €/m²
  • Kod objekta 19434
  • Kvadratura 798 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Kod objekta 52522
  • Kvadratura 465 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 000 000 € 4838 €/m²
  • Kod objekta 23758
  • Kvadratura 620 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Kod objekta 49254
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Kod objekta 38719
  • Kvadratura 532 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Kod objekta 48815
  • Kvadratura 637 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Kod objekta 28701
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter