1 500 000 €
78 €/m²
Property 46043 photo 1
Property 46043 photo 2
Property 46043 photo 3
Property 46043 photo 4
Property 46043 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 19000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 44681
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 830 m
Za prodaju
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 52253
  • Kvadratura 40085 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 400 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 31733
  • Kvadratura 19454 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 500 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 24668
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 30474
  • Kvadratura 29063 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m
Za prodaju
1 500 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 46043
  • Kvadratura 19000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod objekta 49950
  • Kvadratura 5256 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44015
  • Kvadratura 15503 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter