1 700 000 €
58 €/m²
Property 30474 photo 1
Property 30474 photo 2
Property 30474 photo 3
Property 30474 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 29063 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 36640
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44015
  • Kvadratura 15503 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m
Za prodaju
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 35220
  • Kvadratura 24233 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
1 500 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 24668
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 40470
  • Kvadratura 55000 m²
  • Udaljenost od mora 460 m
Za prodaju
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 30474
  • Kvadratura 29063 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Kod objekta 10632
  • Kvadratura 1293 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter