2 200 000 €
141 €/m²
Property 44015 photo 1
Property 44015 photo 2
Property 44015 photo 3
Property 44015 photo 4
Property 44015 photo 5
Property 44015 photo 6
Property 44015 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 15503 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.

Za prodaju
2 670 000 € 494 €/m²
  • Kod objekta 41749
  • Kvadratura 5400 m²
  • Udaljenost od mora 370 m
Za prodaju
3 150 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 22430
  • Kvadratura 45000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 50803
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 830 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 36085
  • Kvadratura 19017 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
2 953 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 64250
  • Kvadratura 96000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 38260
  • Kvadratura 50000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 500 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 48899
  • Kvadratura 391200 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
2 600 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47235
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter