Property 49950 photo 1
Property 49950 photo 2
Property 49950 photo 3
Property 49950 photo 4
Property 49950 photo 5
Property 49950 photo 6
Property 49950 photo 7
Property 49950 photo 8
Property 49950 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5256 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina. Sa mogućnošću izgradnje do 265 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44015
  • Kvadratura 15503 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42922
  • Kvadratura 2129 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 670 000 € 494 €/m²
  • Kod objekta 41749
  • Kvadratura 5400 m²
  • Udaljenost od mora 370 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33978
  • Kvadratura 37064 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
3 150 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 22430
  • Kvadratura 45000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 935 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64251
  • Kvadratura 100000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 16555
  • Kvadratura 17934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 830 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 36085
  • Kvadratura 19017 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 40470
  • Kvadratura 55000 m²
  • Udaljenost od mora 460 m

Prijava za Newsletter