1 500 000 €
34 €/m²
Property 24668 photo 1
Property 24668 photo 2
Property 24668 photo 3
Property 24668 photo 4
Property 24668 photo 5
Property 24668 photo 6
Property 24668 photo 7
Property 24668 photo 8
Property 24668 photo 9
Property 24668 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 25000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 43000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 8600 kv.m.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33978
  • Kvadratura 37064 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 52388
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod objekta 38565
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 400 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 31733
  • Kvadratura 19454 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24953
  • Kvadratura 26001 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
1 300 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56285
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 32623
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 32927
  • Kvadratura 13680 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 36640
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m

Prijava za Newsletter