1 700 000 €
50 €/m²
Property 44681 photo 1
Property 44681 photo 2
Property 44681 photo 3
Property 44681 photo 4
Property 44681 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 830 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 34000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.

Za prodaju
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62446
  • Kvadratura 150000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 44681
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 830 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33978
  • Kvadratura 37064 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 37489
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 30474
  • Kvadratura 29063 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod objekta 29228
  • Kvadratura 2070 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 31624
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Kod objekta 10632
  • Kvadratura 1293 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 32273
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter