Prodaja - Vila 200 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 500 000 €
7500 €/m²
Property 44592 photo 1
Property 44592 photo 2
Property 44592 photo 3
Property 44592 photo 4
Property 44592 photo 5
Property 44592 photo 6
Property 44592 photo 7
Property 44592 photo 8
Property 44592 photo 9
Property 44592 photo 10
Property 44592 photo 11
Property 44592 photo 12
Property 44592 photo 13
Property 44592 photo 14
Property 44592 photo 15
Property 44592 photo 16
  • Kod objekta 44592
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 200 m²
  • Površina placa 400 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2009
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 200 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Kod objekta 48890
  • Kvadratura 346 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 52362
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 33174
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 250 000 € 4863 €/m²
  • Kod objekta 44171
  • Kvadratura 257 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 350 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 39898
  • Kvadratura 512 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 350 000 € 3426 €/m²
  • Kod objekta 52372
  • Kvadratura 394 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 100 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 26805
  • Kvadratura 693 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 850 000 € 2350 €/m²
  • Kod objekta 51522
  • Kvadratura 787 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter