Prodaja - Vila 257 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
1 250 000 €
4864 €/m²
Property 44171 photo 1
Property 44171 photo 2
Property 44171 photo 3
Property 44171 photo 4
Property 44171 photo 5
Property 44171 photo 6
Property 44171 photo 7
Property 44171 photo 8
Property 44171 photo 9
Property 44171 photo 10
Property 44171 photo 11
Property 44171 photo 12
Property 44171 photo 13
Property 44171 photo 14
Property 44171 photo 15
Property 44171 photo 16
Property 44171 photo 17
Property 44171 photo 18
Property 44171 photo 19
Property 44171 photo 20
  • Kod objekta 44171
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 257 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju vila od 257 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, bazen, parking, ostavu.

Za prodaju
1 200 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 10392
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 33046
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 3458 €/m²
  • Kod objekta 49204
  • Kvadratura 347 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 52066
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 200 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34218
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 36215
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 476 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 44993
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Kod objekta 49807
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Kod objekta 49574
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter