Prodaja - Vila 787 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 850 000 €
2351 €/m²
Property 51522 photo 1
Property 51522 photo 2
Property 51522 photo 3
Property 51522 photo 4
Property 51522 photo 5
Property 51522 photo 6
Property 51522 photo 7
Property 51522 photo 8
Property 51522 photo 9
Property 51522 photo 10
Property 51522 photo 11
Property 51522 photo 12
Property 51522 photo 13
Property 51522 photo 14
Property 51522 photo 15
Property 51522 photo 16
Property 51522 photo 17
Property 51522 photo 18
  • Kod objekta 51522
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 787 m²
  • Površina placa 2495 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 787 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
2 000 000 € 14814 €/m²
  • Kod objekta 36963
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 26878
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 861 964 € 4725 €/m²
  • Kod objekta 45526
  • Kvadratura 394 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 30578
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 42131
  • Kvadratura 766 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 750 000 € 8757 €/m²
  • Kod objekta 38598
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 820 000 € 5352 €/m²
  • Kod objekta 24887
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 47671
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 43001
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter